برنامه آموزشی کنکور ۱۴۰۲
ویژه دانش آموزان کنکوری​​​​​​​

در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱با معتبرترین آزمون های‌آزمایشی، شبیه‌ترین سوالات به کنکور، هوشمندترین کارنامه‌ها ، حرفه‌ای‌ترین بانک سوال و در یک کلمه بهترین برنامه ریزی برای آزمون سراسری ۱۴۰۲ برای شما برنامه ویژه‌ای داریم. هر محصول و خدمتی که در حوزه سنجش و ارزشیابی لازم دارید، اینجاست. 

در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ همراه با آزمون ها، محصولات و خدمات طلایی ویژه داوطلبان نظام جدید در چهار گروه آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی و علوم معارف اسلامی آزمون سراسری با شما همراه هستیم.

آزمون های آزمایشی سال تحصیلی ۱۴۰۲ -۱۴۰۱

      در طول سال تحصیلی، ۲۰ مرحله آزمون آزمایشی به ‏همراه محصولات و خدمات طلایی ویژه داوطلبان نظام جدید در چهار گروه آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی و علوم و معارف اسلامی آزمون سراسری ارائه می‌‏شود. داوطلبان در این آزمون‏‌ها کل دروس دهم تا دوازدهم را حداقل ۶ مرتبه مطالعه و مرور می‏‌کنند. در طول سال تحصیلی نیز متناسب با نیازهای آموزشی و مشاوره‏‌ای داوطلبان، شیوۀ برگزاری هر مرحله مشخص شده است. البته تمام مراحل امکان برگزاری آنلاین و بعضی از مراحل امکان برگزاری همزمان آنلاین، آفلاین در بانک سؤال و یا حضوری با هماهنگی نمایندگی‏‌ها را خواهند داشت.
     در آزمون های آنلاین گزینه دو به شما رتبه معتبر و دقیق ارائه شده و همچنین با ارائه ویژگی های جدید و منحصر به فرد مانند سه دفترچه‌ای شدن، زمانبندی آزمون، تکنیک ضربدر و منها، حذف گزینه و…. این آزمون‌ها به ماهیت کنکور نزدیک تر می‌شوند.​​​​​​​
       دانش آموزان عزیز، برای ثبت‌نام در دوره‌های گزینه دو در شرق تهران، می‌توانند فرم ثبت‌نام سایت را تکمیل کنند. همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و ثبت‌نام انجام خواهد شد. 
    مدیران محترم مدارس می‌توانند برای برگزاری هشت دوره آزمون حضوری با آموزشگاه گزینه‌پارس تماس گرفته تا علاوه بر عقد قرارداد، از تخفیف ویژه مدارس و آموزشگاه‌ها بهره‌مند گردند. 

گزینه دو - آموزشگاه علمی دخترانه گزینه پارس

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

گزینه دو به مدارسی که دانش‌آموزان آنها به صورت گروهی در آزمون‌ها ثبت‌نام و شرکت می‌کنند، از طریق بانک سؤال گزارش‌های ویژه‌ای از وضعیت دانش‌آموزان‌شان ارائه می دهد. مدارس با استفاده از این اطلاعات می‌توانند برای مدرسه خود بهتر برنامه‌ریزی کنند.
این مدارس به کارنامه‌های دانش‌آموزان خود نیز دسترسی دارند. مهمترین اطلاعات این گزارش‌ها عبارتند از:

  • وضعیت عملکرد گروهی دانش آموزان روی هر سوال و مقایسه با کل
  • مشاهده اطلاعات و نمودارهای مدیریتی به ازای هر درس
  • میانگین زمان پاسخگویی دانش‌آموزان روی هر درس و سؤال 
  • مشاهده جدول ریز عملکرد دانش آموزان کلاس در آزمون
  • روند تحصیلی گروه به تفکیک دروس
  • مقایسه نتایج دروس آزمون در کنار یکدیگر

گزارش‌های گروهی مدارس